م
|
الاسم
|
الكلية
|
الفرقة
|
التقدير
|
محل الإقامة
|
1
|
الاء ابراهيم محمد احمد
|
كلية الاداب
|
المستوى الثانى
|
B
|
الجيزه - 6 أكتوبر
|
2
|
ندى محمد رمضان محمد
|
كلية الاداب
|
المستوى الرابع
|
C+
|
المنوفيه - اشمون
|
3
|
حسناء اسامه سعيد عمر حموده
|
كلية الاداب
|
الفرقة الثالثة
|
منقول بمواد
|
البحيرة - مركز بدر
|
4
|
اسراء محمد عبد الرازق محمد الدعبس
|
كلية الاداب
|
الفرقة الثانية
|
جيد//
|
الدقهلية - ميت غمر - كفر بهيدة
|
5
|
اميره مبروك عيد الحميد ابو العنين
|
كلية الاداب
|
المستوى الثانى
|
B+
|
الدقهلية - أجا - الديرس
|
6
|
منه الله اسامه رمضان المصيلحي
|
كلية الاداب
|
المستوى الثانى
|
B
|
الدقهلية - أجا - اجا
|
7
|
هند عبد المدبر حامد عبد الفتاح جا
|
كلية الاداب
|
الفرقة الثالثة
|
جيد//
|
الغربيه - زفتى - كفر سنباط
|
8
|
ايه تامر شراره عبدالغفار
|
كلية التجارة
|
الفرقة الثالثة
|
مقبول
|
كفرالشيخ - البرلس - العياش
|
9
|
امانى رضوان محمد احمد رضوان
|
كلية التجارة
|
الفرقة الرابعة
|
جيد//
|
الدقهلية - بلقاس
|
10
|
ندى محمد احمد السيد
|
كلية التربية
|
الفرقة الرابعة
|
جيد//
|
الشرقيه - الحسينيه
|
11
|
ايه محمد عبدالله سليم
|
كلية التربية
|
الفرقة الرابعة
|
جيد//
|
الشرقيه - الحسينيه - مدينة الحسينية
|
12
|
ندى صابر محمد على
|
كلية التربية
|
الفرقة الرابعة
|
جيد//
|
الشرقيه - صان الحجر - صان القبلية
|
13
|
مريم حسن محمد المرسى
|
كلية التربية
|
المستوى الثانى
|
جيد//
|
الغربيه - المحلة الكبرى - الشهيدى
|
14
|
ندى لطيف عبد الزين لطيف جبريل
|
كلية التربية الرياضية
|
الفرقة الثالثة
|
منقول بمواد
|
البحيرة - الدلنجات
|
15
|
منار رامى عبد السميع ابراهيم العر
|
كلية التربية الرياضية
|
المستوى الثانى
|
جيدجدا
|
الغربيه - بسيون - كفر سالم الهباب
|
16
|
شهد نبيل احمد محمود ابوعيانه
|
كلية التربية الرياضية
|
المستوى الثانى
|
جيدجدا
|
البحيرة - كوم حماده
|
17
|
ايمان ابواليزيد عبدالرحمن ابراهيم الفخرانى
|
كلية التربية الرياضية
|
المستوى الثانى
|
جيدجدا
|
الغربيه - بسيون - الفرستق
|
18
|
ساره عبدالحليم عبداللطيف محمدالعل
|
كلية التمريض
|
الفرقة الثالثة
|
جيدجدا
|
الغربيه - سمنود - كفر حسان
|
19
|
عفاف محمود فوزى محمد البهواشى
|
كلية التمريض
|
مستوى ثانى
|
A-
|
الغربيه - زفتى
|
20
|
حسناء احمد محمد محمد الحفناوى
|
كلية الحاسبات والمعلومات
|
المستوى الرابع
|
جيدجدا
|
الاسكندريه - محرم بك - بوالينو والاسكندرانى
|
21
|
نورسين محمد احمد حسن الاصور
|
كلية الحاسبات والمعلومات
|
المستوى الثانى
|
جيدجدا
|
الغربيه - زفتى - حانوت
|
22
|
ايه عبدالمحسن اسماعيل الطنيخى
|
كلية الحقوق
|
الفرقة الثالثة
|
جيد//
|
البحيرة - ابو حمص
|
23
|
امانى ابراهيم محمود خليفه
|
كلية الحقوق
|
الفرقة الثانية
|
مقبول
|
كفرالشيخ - فوه - قبريط
|
24
|
بسنت عصام انور ابراهيم عبدالجواد
|
كلية الحقوق
|
الفرقة الثانية
|
جيد//
|
البحيرة - دمنهور - سنهور
|
25
|
امانى حنفى حنفى راشد احمد
|
كلية الحقوق
|
الفرقة الرابعة
|
جيد//
|
كفرالشيخ - سيدى سالم
|
26
|
امل احمد عبدالحافظ عبدالنبى
|
كلية الصيدلة
|
مستوى ثانى
|
ممتاز
|
الغربيه - المحلة الكبرى
|
27
|
ايمان مسعد عبدالمحسن رضوان
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
القاهره - السلام - السلام الشرقية
|
28
|
رحمه محمد سعد عبدالعزيز خميس
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
البحيرة - ايتاى البارود - جنبواى
|
29
|
نسمه رضا شحاته عوض الحيطى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
البحيرة - ايتاى البارود - شبرا النونه
|
30
|
نورا عطيه عبدالفتاح عبدالكريم عامر
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
البحيرة - ايتاى البارود - جنبواى
|
31
|
امانى صبحى حموده المعناوى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
البحيرة - شبراخيت
|
32
|
اسماهان رمضان حسن عبدالمنعم القونى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
البحيرة - ايتاى البارود - النبيره
|
33
|
روان رزق رمضان عبد الحافظ الغنام
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
A
|
الغربيه - سمنود - بهبيت الحجاره
|
34
|
امنيه جمال عنتر على الشايب
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
A
|
البحيرة - ايتاى البارود - رمسيس
|
35
|
فاطمه طاهر على شمس الدين
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
الغربيه - سمنود - ميت عساس
|
36
|
داليا ابراهيم شفيق سعدالدين شعبان
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
الغربيه - بسيون - جناج
|
37
|
سلمى عبدالمنعم طلعت سيداحمد ابوالنجا
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
الغربيه - زفتى - سنبو الكبرى
|
38
|
اسماء المتولى عبد الحميد سعيد
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
A
|
الغربيه - المحلة الكبرى - نمرة البصل
|
39
|
الاء جلال عبد العزيز محمد حميده
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
البحيرة - ايتاى البارود
|
40
|
نهــا محمد عبدالغفار حسن فوده
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
A
|
الغربيه - سمنود
|
41
|
هاله السيد سعد محمد جويلى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
البحيرة - ايتاى البارود
|
42
|
امينه حسين عبدالغفار فوده
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B
|
الغربيه - ابو صير
|
43
|
امنيه محمد خليل عبدالمطلب قبوض
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
C
|
البحيرة - ايتاى البارود - ششت الانعام
|
44
|
ايه رضا نبيه الميدانى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
A
|
الغربيه - المحلة الكبرى - سندسيس
|
45
|
امينه خيرت محمد الشحيمى
|
كلية الطب
|
المستوى الرابع
|
B+
|
المنوفيه - تلا - ميت أبو الكوم
|
46
|
منة الله محمد عبدالله حافظ النجار
|
كلية العلوم
|
المستوى الثانى
|
C
|
الغربيه - زفتى - تفهنا العزب
|
47
|
سما احمد احمد برهام
|
كلية الهندسة
|
الفرقة الثانية
|
منقول بمواد
|
الدقهلية - دكرنس - الداركسة
|
48
|
شمس حازم السيد موسى
|
كلية الهندسة
|
المستوي الاول
|
C+
|
الدقهلية - ثان المنصورة - عزبة الشال
|
49
|
منه الله نبيل عبدالوهاب زكى الشنا
|
كلية الهندسة
|
الفرقة الثانية
|
مقبول
|
الدقهلية - ثان المنصورة - كفر البدماص
|
50
|
مريم ابراهيم على ابراهيم زينه
|
كلية الهندسة
|
الفرقة الثانية
|
جيد//
|
الدقهلية - طلخا
|
51
|
ايمان مومن هاشم ابراهيم ابوراضى
|
كلية الهندسة
|
الفرقة الثالثة
|
جيد//
|
البحيرة - ايتاى البارود - قليشان
|
52
|
منار محمد مصطفى على الشافعى
|
كلية الهندسة
|
الفرقة الرابعة
|
جيدجدا
|
الغربيه - زفتى - شرشابه
|